Hygia šampoon kammkarbiga täide vastu, Medica AT, 120 gr

Tootjariik: Bulgaaria
kvaliteedi tagamine
Iseärasused:
Orgaaniline/looduslik
Sertifitseeritud EL-is
Toote kood: 48322
Vöötkood: 196797

Tootmisest väljas

8,33 €
Uued üksused Мedika АТ

Müüja: Biotus

Biotus
Kirjeldus

Hygia šampoon kammkarbiga täide vastu, Medica AT, 120 gr

Hygia — See on insektitsiidne šampoon täide ja näsade hävitamiseks. Lisaks põhjustab see hingamisavad blokeerides putukatel lämbumist. Täid ei saa arendada vastupanuvõimet šampoonile, kuna need ei sisalda keemilisi insektitsiide. Hygia šampooni soovitatakse täiskasvanutele ja üle 3-aastastele lastele. Pärast parasiitide mehaaniliseks eemaldamiseks šampooniga pesemist kasutage pakendi sees olevat paksu kammi. Uuesti töödeldakse 7–10 päeva pärast, kuid mitte rohkem kui 2 korda ühe kuu jooksul.  Biotuse veebisaidil ei saa te mitte ainult tooteid osta ja vaadata, vaid saate ka meie konsultantidelt täielikku teavet

Kasutamine: Raputage Hygia šampoonipudelit enne kasutamist korralikult. Tehke juustesse rajad ja alustage ühelt peapoolelt. Kandke toode rajale ja masseerige hoolikalt. Korrake seda toimingut, kuni olete kogu pea ravinud. On väga oluline, et Hygia tungiks juuksejuurtesse. Pöörake erilist tähelepanu kohtadele kõrvade taga ja kuklal. Lisaks veenduge, et kõik juuksed oleksid tootega töödeldud. Kui juuksed on kuivad, on vaja neid veega niisutada. 3. Oodake 10-15 minutit, kuni toode hakkab tööle. Loputage juukseid põhjalikult veega ja seejärel kuivatage puhta rätikuga, et juuksed oleksid niisked, kuid mitte märjad. 4. Eemaldage kammi abil täid ja täid ettevaatlikult kammides. Selleks jagage juuksed 4 ossa ja kammige igaüks neist eraldi. Kui teil on pikad juuksed, võtab see rohkem aega. Alustage oma pea ülaosast. Tõsta ühe käega 4-5 cm laiune juuksesalk.Aseta kamm võimalikult naha lähedale ja kammi juukseid teravate ja ühtlaste liigutustega juurtest kuni karvaotsteni. Pärast täide ja nitside eemaldamist kinnitage iga puhastatud juuksesalk juuksenõeltega. Puhastage kamm põhjalikult ja seejärel kammige järgmine juukselõik. Nitsid saab kammist eemaldada paberrätikuga, mis asetatakse seejärel kilekotti, suletakse hästi ja visatakse ära, et vältida uuesti nakatumist. Pärast kammimist kontrollige uuesti kõiki juukseid nittide suhtes ja vajadusel kammige uuesti. Kontrollige iga päev oma juukseid ja veenduge, et nitsid on kadunud.

Muud koostisained: Gel Base, Twin 80, Bronopol, Sunset Yellow, dinaatriumetüleendiamiintetraatsetaat, jää-äädikhape, naatriumkloriid, pärlikontsentraat, aprikoosimündilõhn, naatriumedetaat.

 

Ühend
Koostis
Sernimise suurus: 10g 

Portsjonid: 12

Permetriin

 1 r

Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Klientide küsimused

Küsimusi pole

Esitage oma küsimus

Küsimus kuvatakse pärast modereerimist.

  Kõik vastused kuvatakse pärast modereerimist.

  Kliendi arvustused

  0

  0 arvustused

  Filtrid

  Arvustused puuduvad

  Kirjuta arvustus
  Hankige 0,90 € oma boonuskontole tootefoto või videoga ülevaate saamiseks*
  * Kampaania üksikasjad lingil
  Lisa arvustus
  • Kuidas te seda toodet hindate?

  Link videole Youtube'ist

  Lisage kuni 10 pilti .jpeg, .jpg, .gif, .png vormingus, faili suurus kuni 5 MB

  Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.