Kasutusleping

Mina ( edaspidi - "mina" ja/ või " kasutaja ") nõustun koos kasutuslepingu tingimused _ _ _ ja kasutades saiti: biotus.ua ( edaspidi "sait") ja/või muid teenuseid ( edaspidi ühiselt ja / või " veebiplatvorm ") tellimisel , kirjavahetusel , telefonivestlusel , tagasiside jätmisel , jne , annan töötlemiseks nõusoleku ja teie isikuandmete kaitse , kui Kasutaja , ulatuses , tellida, vastavalt töötlemise eesmärgile vastavalt koos Isikuandmete töötlemise sätted , postitatud ( edaspidi " määrused " ja/ või " töötlemiseeskirjad " ja kaitse isiklik andmed ").

Isiklik andmeid

Lisaks määrustele , et täita Ukraina seaduse " Isikuandmete kaitse " nõudeid, täitke veebiplatvormil taotlus toote ostmiseks ja klõpsates nuppu " Kinnita tellimus " . , annan nõusoleku taotluses märgitud isikuandmete töötlemiseks Omanikule ja teistele juriidilistele ja füüsilistele isikutele-ettevõtjatele ( kasutades Online platvormi oma kaupade ja/või teenuste müügiks ) , et tagada rakendamine tsiviilõigus suhted , ostetud kaupade / teenuste pakkumine / vastuvõtmine ja arveldamine jne. Ma ei ole vastu sellele , et käesolevas lepingus loetletud juriidilised ja/või üksikisikud kontrollivad teavet oma lepingutest tulenevate kohustuste täitmisega seotud teabe väljaselgitamiseks , nende olemasolul , mõistes seejuures , et kontrollitav infomaht võib sisaldada teavet minu maksevõime kohta ning mis olema piisav minu sotsiaalse ja varalise seisundi mõistmiseks ning võimaliku edasise varalise vastutuse kandmiseks selle vajaduse korral .

Olen ka nõus koos et Omanikul on õigus anda juurdepääs ja edastada minu isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma täiendavate teavitusteta , muutmata määruses ja käesolevas lepingus määratletud nende töötlemise eesmärki . Sealhulgas minu poolt määratud teabe kontrollimiseks ja ma ei ole vastu selle teabe edastamisele kolmandatele isikutele võimalike vajalike selgituste saamiseks, millest ma aru saan: mobiilside- ja postioperaatorid , muud füüsilised ja/või juriidilised isikud , asutused ja organisatsioonid sõltumata omandivormist, riigiorganid ja kohalikud omavalitsusorganid.

Nõustun nõudma ja vastu võtma andmeid ja teavet koondnäitajate kujul , mis on moodustatud minu krediidiajaloos sisalduva teabe ja/või avatud allikatest saadava teabe põhjal , kolmandatelt isikutelt , kasutades olemasolevaid arvutusmudeleid büroo , krediidiajaloo büroost , mis on kantud krediidiajaloo büroode ühtsesse registrisse (edaspidi Büroo ) , samuti nimetatud andmete kasutamise kohta omaniku ja/või kolmandate isikute poolt mille omanik määrab ja pakub mulle minu isiklikus kabinetis veebiplatvormil turundus/ eripakkumised ( finantslimiidid ) kaupade ja/ või teenuste ostmiseks .

Hindame teie õigust privaatsusele elu ja teie isikuandmete mitteavaldamine . See kasutusleping on reegel, mida kasutavad kõik meie teenuse töötajad ja see reguleerib kõiki ja Isikuandmete kasutamine , mida võidakse veebiplatvormi külastamisel küsida/ saada : biotus , kasutamisel teenus , tellimisel , kirjavahetus , telefonivestlus , igasugune muu suhtlus , mille käigus toimub info / infovahetus . Kui teil on suhtlemisel küsimusi või probleeme koos konfidentsiaalsust , saatke oma küsimused või kommentaarid meiliaadressile : info @ biotus . com . u.a

 

Millist teavet me kogume

Veebiplatvormil , juhuks kui teie _ teha tellida , osaleda kampaaniates , uuringutes või muul viisil suhelda meiega kogume isiklikuks _ _ samuti teavet _ üldised andmed .

isiklik teave viitab üksikkasutajale ja seda töödeldakse tellimuses , piires , määruses sätestatud eesmärgil . Me ei nõua meie vaatamiseks registreerimist ega sellise teabe esitamist Internetis platvormi ja selle sisule juurdepääsu saamiseks .

Kaupade / teenuste tellimuse esitamiseks osalege kampaaniates , uuringutes või suhtlege muul viisil meiega , sina peaks hoolikalt tutvuma oma õiguste ja kohustustega seoses isikuandmete töötlemisega, mis on nimetatud art. Ukraina seaduse " Isikuandmete kaitse kohta " ja määruste artiklit 8 lugege hoolikalt läbi koos käesolevat kasutajalepingut ja eeskirju , samuti väljendada oma täielikku nõusolekut koos nende tingimused _

Kui te ei nõustu koos ükskõik milline käesoleva kasutajalepingu ja töötlemiseeskirjade tingimustest _ _ _ _ ja isikuandmete kaitse , palun ärge esitage isikuandmeid teave ( isikuandmed ).

Nõusolek oma isikuandmete kasutamiseks saate igal ajal taganeda . _ Selleks piisab sõnumi saatmisest e- posti teel , z märkega kirja teemasse " Isikuandmed " , aadressil : info @ biotus . com . u.a

Miks me töötleme isiklik antud ja

Mõistet " isikuandmed " kasutatakse Ukraina isikuandmete kaitse seaduses määratletud tähenduses ja see moodustab kasutaja kohta teabe kogumi , mis on määratletud määruses .

Võime töödelda teie isikuandmeid eeskirjades sätestatud eesmärkidel ja eesmärgil . _ Samal ajal saab korraga rakendada üht või mitut eesmärki .

Tegutseme vastavalt käesolevale kasutajalepingule , tuginedes töötlemispoliitikale _ _ _ ja isikuandmete kaitse ja Ukraina kehtivate õigusaktide alusel . Isikuandmete omanik on " PRODUKT TRANS " LLC, mis asub aadressil : Ukraina , 04071, Kiievi linn , K Ostiantynivska St. , hoone 19 , korter 30 . Meil on õigus säilitada Isikuandmeid nii kaua, kui see on selle eesmärgi saavutamiseks vajalik käesolevas kasutuslepingus ja eeskirjades määratletud .

Kuidas koguda teavet

eesmärk, eesmärgid ja muud isikuandmete töötlemisega seotud tingimused on määratletud määrustes .

isiklik teave , nagu eespool märkisime , pärineb otse teilt ja aadressilt teile teada Jah, kui registreerute veebis platvormi , saame teie esitatud teabe . kui sa registreeruge kampaaniale , kogume teie osalemiseks vajalikku teavet , et täita oma kohustusi teie ees. kui sa Kui esitate toote tellimuse , kogume teie esitatud teavet , et saaksime tellimust töödelda ja teile kohale toimetada . kui sa saatke meile e- kiri, salvestame teie antud e - posti aadressi , et saaksime vastata jne .

Samuti kogume pidevalt üldist teavet , kui külastate meie veebiplatvormi. Selliste andmete kogumise protsess on käimas koos küpsiste tehnoloogia abil , nagu allpool selgitatud .

Kuidas eemaldada konto ?

Konto kustutamisel peatame teie isikuandmete töötlemise , mida töödeldi teie nõusoleku alusel koos kasutustingimused Сайту.

Küpsised

Nagu ja paljud teised ettevõtted , kasutame oma küpsiste tehnoloogiat Internetis platvorm ja kaugemalgi . Küpsised on _ väljavõtteid teabest , mis Veebiplatvorm edastab veebiplatvormiga seotud teabe salvestamiseks tarbija ( kasutaja ) kõvakettale . _ _ See tehnoloogia laiendab teie Interneti kasutamise võimalusi , säilitades teatud saidi sirvimise ajal teie prioriteedid. Küpsiste tehnoloogia ei sisalda isikuandmeid ja ei saa teie süsteemi konfigureerida ega teavet mingil viisil lugeda koos teie kõvaketast .

Vaadates meie _ Internetis platvormidel saame teie arvutisse küpsiseid paigutada . Selliseid ajutisi küpsiseid kasutatakse meie veebiplatvormi külastuste arvu loendamiseks . Need kustutatakse väljalogimisel _ brauserist . Teie brauser võib teie arvutisse salvestada püsivaid küpsiseid . Registreerimise ajal teatab seda tüüpi küpsis : esimest korda külastasite meid ja sisenesite meie veebiplatvormi varem . Küpsised ei sisalda isikuandmeid ja saate selle igal ajal blokeerida . Küpsised ei kogu teie kohta isikuandmeid ega anna meile teie kontaktteavet ega saa neid kätte koos teie arvuti . Kasutame küpsiseid võrguomaduste määramiseks _ _ _ _ platvormid ja pakkumised , mis teile kõige rohkem meeldivad et anda teile rohkem teavet , milles viisa huvilised . Lisaks kasutatakse küpsiseid veebiplatvormide turvaliseks ja turvaliseks muutmiseks _ ja mugav_ _ Küpsised toetavad turvafunktsioone ja nende käivitamist. Küpsised võimaldavad jälgida ka kasutaja aja rikkumisi külastajate või seadmete poolt . Küpsised aitavad kogust hinnata ja taotluste sagedus ning paljastada ja blokeerige need külastajad või seadmed , mis proovivad teavet partii alla laadida koos Internetis platvormid .

paneelil olev " abi " otsetee annab teile teada , kuidas takistada brauseril uusi küpsiseid vastu võtmast , kuidas saada brauserilt sõnum, et saada vaarikaküpsiseid või kuidas küpsiseid keelata . Pea meeles , et_ küpsised võimaldavad teil täielikult kasutada kõiki veebiplatvormi funktsioone ja soovitame need jätta igatsetud . _

Lisaks võib veebiplatvorm sisaldada linke saitidele , mida ei hallata _ OÜ " PRODUKT TRANS " . Sellised lingid on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil . Kui külastate linke teistele saitidele , siis kehtivad eeskirjad ja käesolev kasutajaleping sellistele saitidele ei kehti .

Veebiplatvormi lehtede tehniline varustus võib sisaldada mooduleid :

Facebook , Twitter, Youtube (youtube.com), Google+ (plus.google.com), Telegram, Instagram , Viber .

Tsi ja moodulid võivad olla sünkroonimisnupud veebiplatvormi kontole , lisage , retweet või " Mulle meeldib " vastavalt. Kui külastaja avas ühe sellise pistikprogrammiga varustatud veebilehed , selle Interneti-brauser otse serveritega ühendatud Facebook , Twitter , LinkedIn , Google+ , YoutubeTelegram , Instagram , Viber . Plugin saadab serverile andmed täpse tüübi kohta veebilehtedel ja veebiplatvormidel külastaja vaatas . Kasutamisel _ pistikprogrammi mis tahes funktsioonid , see teave sünkroonitakse ka koos külastaja konto kaudu Facebookis , Twitteris , Google+ , YoutubeTelegramis , Instagramis , Viberis . Täpsem info kollektsiooni kohta ja andmete kasutamine Facebooki , Twitteri , Google+ , YoutubeTelegrami , Instagrami , Viberi võrkude poolt , samuti õiguste ja selles kontekstis isikuandmete kaitsmise valikud leiate Facebooki , Twitteri , LinkedIni , Google+ , Youtube , Telegrami , Instagrami , Viberi privaatsuse jaotisest .

Konkursid ja tutvustused

Veebiplatvorm sisaldab mõnikord teavet kampaaniate kohta koos registreerimisvõimalusega võrgus _ Sellistel juhtudel kasutame teie esitatud teavet kampaania läbiviimiseks ( näiteks selleks , et teavitada teid võiduaegadest ) . Teatud aja möödudes pärast valmimist tutvustusi isiklik Kustutame teabe oma andmebaasist , kui Te ei nõustu selle salvestamise ja kasutamisega meilt lisateabe saamiseks . Kampaanias osaledes annate nõusoleku oma nime , perekonnanime , foto , intervjuu või muude teid puudutavate materjalide tasuta kasutamiseks reklaamieesmärkidel, sealhulgas õiguse avaldada oma nime ja fotot massimeedias , mis tahes trüki- , heli- ja videomaterjalid , meediaintervjuud . Sellist kasutamist ei hüvitata (ei tasu ).

kolmandatele isikutele edastamise tingimused sellistel juhtudel on määratletud eeskirjas .

Hinnad ja toodete saadavus

Tootekirjeldus postitati veebis _ _ platvorm , sealhulgas veebis näidatud hinnad platvorm ja info kaupade saadavuse kohta võib muutuda . Tellimuse summa võib muutuda sõltuvalt kauba hinnast , kogusest ja kaubavalikust, mis on müüja juures tarnekuupäeval saadaval . Kauba lõplik väärtus on näidatud arvel ja/või saatedokumentidel , mis esitatakse ostjale ( või tema esindajale ) tellimuse vastuvõtmisel . Toote puudumisel on müüjal võimalik tellimus ühepoolselt tühistada .

Teenust pakkuvad kolmandad osapooled

Töö käigus pöördume teiste ettevõtete ja isikute poole , kes täidavad paljusid funktsioone . Näiteks tellimuste täitmine ja kohaletoimetamine , klienditoe pakkumine , tellime teatud ametiasutustelt analüüsitud reklaamikampaaniad . _ Nendel agentuuridel võib olla juurdepääs isikuandmetele , kui see on nende ülesannete täitmiseks vajalik , kuid neil on keelatud seda kasutada isiklik teavet koos muul eesmärgil kui meie kasutuslepingus määratletud _ ja meie töötlemispoliitikas _ ja isikuandmete kaitse ja me nõuame neilt konfidentsiaalsust .

Üldine teave viitab sellistele aspektidele nagu külastajate arv Internetis platvormid , milliseid lehti nad külastavad , millist teavet nad alla laadivad , kasutatava veebibrauseri ja operatsioonisüsteemi tüüp , Interneti - teenuse pakkuja nimi jne . Kui sisenete meie veebiplatvormile, saame selle teabe automaatselt ja teeme sellest kokkuvõtte koos sarnast teavet teiste külastajate kohta . Sellist teavet kogudes analüüsime , kuidas oma veebiplatvormi paremini külastajate vajadustega kohandada .

Andmete avalikustamine ja edastamine

Teave isikuandmete kolmandatele isikutele avaldamise tingimuste kohta sisaldub eeskirjas .

Uuendamine käesoleva lepingu kohast

kui sa teha tellida , osaleda kampaanias , uurida või muul viisil suhelda meiega , sina Kas sa nõustud koos  Kasutuslepingu ja eeskirjade tingimused .

Võime käesoleva lepingu osi igal ajal ühepoolselt ilma ette teatamata muuta või uuendada . Palun vaadake aeg - ajalt läbi kasutusleping , et sellest teadlik olla muudatused ja uuendused . Kõik selle kasutajalepingu muudatused jõustuvad _ _ alates nende _ väljaanded . Kehtetuks või jõustamatuks tunnistamise korral selle kasutajalepingu mis tahes osa , muu osad saab jääma kehtiv