Facebook Pixel

Kvaliteedi tagamine

Biotus müüb ainult parimaid ja tõestatud kosmeetika-, farmaatsia- ja ennetustooteid, vitamiine, supertoite, sporditoitumist, toidulisandeid ja muid tooteid. Saame oma klientidele täielikult garanteerida pakutavate toodete eest, mis vastavad kõrgetele kvaliteedinäitajatele, vastavad kõigile sanitaar- ja keskkonnastandarditele ning mis kõige tähtsam, müüakse Ukrainas soodsaimate hindadega.

Oleme ametlikud turustajad Ukrainas

Now Foods, Jarrow Formulas, Doctor's Best, Twinlab, Rainbow Light, Neocell, Nature's Way, Life Extension, Carlson Labs, Healthy Origins, Source Naturals, Planetary Herbals, Thorne Research, MRI, Natrol, ChildLife, Allergy Research Group, Fairhaven Health, Nature's Plus, New Chapter, MegaFood, Bluebonnet Nutrition, Solaray, Thompson, Puritan's Pride, KAL, Swanson, Enzymedica, Grassberg, Life Flo Health, Cyto Pharma, ReserveAge Nutrition.

Seda kinnitavad Now Foodsi peakorteri sertifikaadid.

Offical Now Foods distributor Offical Jarrow Formulas distributor

Meie saadetised tehakse AINULT USA-st. Esitletud tooted on läbinud kõik vajalikud kontrollid USA-s ja saanud seal kvaliteedisertifikaadid.

Pärast sellist põhjalikku kontrolli ei pea kõik EL-is või USA-s sertifitseeritud tooted uuesti üle võtma. sertifitseeritud Ukraina territooriumil (vastavalt Ukraina seadustele).

Oleme huvitatud viljakast koostööst, seetõttu tarnime Ukraina turule ainult kvaliteetseid kaupu.