Maksmine ja tagastamine

Makse

Kauba ostmine on võimalik ainult 100% ettemaksuga (kauba kogus ja kohaletoimetamine).

Makse tehakse teile sobival viisil: MasterCard, Maestro, Visa, Yandex.Money, WebMoney.

Tagastamine ja vahetamine

Müüja (tootja) on kohustatud tagama hea kvaliteediga mittetoidukauba ümbervahetamise või tagastamise, kui seda ei ole kasutatud, selle esitluse, tarbijale iseloomulikud omadused, pitsatid, etiketid, samuti dokumendi, mis kinnitab kauba ostmise fakt on säilinud neljateistkümne kalendripäeva jooksul, kui lepinguga ei ole ette nähtud pikemat perioodi, alates kauba ostmise päevast.

Kui kauba ostmise fakti kinnitav dokument on kadunud või mingil põhjusel tarbijale väljastamata, siis tuleb kauba ümbervahetamine või tagastamine teostada juhul, kui tarbija tõendab sellelt müüjalt (tootjalt) ostmise fakti. .

Müüja (tootja) on kohustatud tagama aegunud säilivusajaga müüdud kauba ümbervahetamise või tagastamise, mis ei vasta tehniliste normide, standardimisdokumentide, sh intellektuaalomandi õigusi rikkudes välja antud nõuetele, olenemata selle kasutamine, esitluse, tarbijaomaduste, pitserite, etikettide säilitamine 30 kalendripäeva jooksul alates kauba ostmise kuupäevast koos ostetud kauba eest raha tagastamisega tarbijale.

Defektse toote asendamisel sama kaubamärgi tootega (mudel, artikkel) hinda ümber ei arvutata.

Lepingu lõpetamisel arveldatakse tarbijaga kauba ostuhetkel kehtiva hinna alusel.

Defektse toote asendamisel erinevat marki tootega (mudel, artikkel), kui asendatava toote hind on madalam kui vahetuskauba hind, tuleb tarbijal tasuda hindade vahe. . Kui tarbija keeldub lisatasu maksmisest, lõpetavad pooled lepingu ning tarbijale tagastatakse ostetud kauba eest rahasumma. Juhul, kui asendatava toote hind on kõrgem kui vahetuskauba hind, makstakse hindade vahe tarbijale. Nendes arvutustes lähtutakse asendatava kauba hinna tõusu korral selle hinda pretensiooni esitamise hetkel, hinna alandamise korral - ostu hetkel.

Ostetud kauba eest tasumise viis määratakse tarbija ja müüja (tootja) kokkuleppel seaduses ettenähtud korras.