Migreeni leevendamine, Migreen, Excedrin, 200 tabletti

Tootjariik: Saksamaa
kvaliteedi tagamine
Iseärasused:
Orgaaniline/looduslik
Sertifitseeritud EL-is
Toote kood: 30821
Vöötkood: 300672039927

Ettetellimine 10-25 päeva

51,84 €

hulgimüügi allahindlus

50,28 € (allahindlus 3%)
49,24 € (allahindlus 5%)

Ostke selle tootega

Kirjeldus

Migreeni leevendamine, Migreen, Excedrin on esimene migreenivastane ravim, sümptomid. Excedrin Migreen alustab migreenivalu 30 minutiga, kõrvaldab iivelduse ning valgus- ja helitundlikkuse. Migreenipillid sisaldavad kolme koostisosa: atsetaminofeen, aspiriin ja kofeiin,  toime ja  migreeni sümptomid. Kliinilistes uuringutes paranesid pärast ravimi võtmist mõõduka ja raske migreeniga patsientidel migreeni sümptomid pärast ühekordse annuse võtmist. Toode toob püsivat leevendust ja oluliselt paraneb enesetunne ja võime naasta tavapäraste tegevuste juurde. Ravimi võtmine  kaotab erinevat tüüpi peavalusid, taastab hea tuju ja vähendab peavalu põhjustanud ärritajate toimet.

Biotuse veebisaidil ei saa ainult tooteid osta ja nendega tutvuda , vaid saate ka täielikku teavet meie konsultantidelt.

Excedrin, Migreen, Pain Reliever Aid, 200 Coated Caplets.

Soovitatav kasutamine: täiskasvanud võtavad 2 tabletti koos klaasi veega. Kui sümptomid püsivad või süvenevad, võtke ühendust oma arstiga. Ärge võtke 24 tunni jooksul rohkem kui 2 tabletti, välja arvatud juhul, kui arst on määranud.

Mitteaktiivsed koostisosad: karnaubavaha, krospovidoon, FD & C Blue 1 Aluminum Lake, hüpromelloos, mikrokristalne tselluloos, povidoon, eelželatiniseeritud tärklis, propüleenglükool, naatriumsahhariin, steariinhape, titaandioksiid.

Hoiatused:> Pöörduge oma arsti poole migreeni diagnoosimise ja migreeni leevendamise võimaluste osas. Toodet võivad kasutada ainult üle 18-aastased. Kui selle toote kasutamisel ilmnevad käitumismuutused koos iivelduse ja oksendamisega, pöörduge arsti poole, sest need sümptomid võivad olla haruldase, kuid tõsise haiguse varajaseks tunnuseks. Selle toote soovitatav annus sisaldab umbes sama palju kofeiini kui tass kohvi. Piirake selle toote võtmise ajal kofeiini sisaldavate ravimite, toitude või jookide kasutamist, sest liiga palju kofeiini võib põhjustada närvilisust, ärrituvust, unetust ja mõnikord südamepekslemist. Ärge kasutage, kui teil on kunagi olnud allergiline reaktsioon atsetaminofeeni, aspiriini või mõne muu valuvaigisti/palavikualandaja suhtes koos mõne muu atsetaminofeeni sisaldava ravimiga (retsepti või käsimüügiravimiga). Kui te pole kindel, kas ravim sisaldab atsetaminofeeni, pidage nõu oma arsti või apteekriga. Kui teil pole kunagi olnud tervishoiutöötaja poolt diagnoositud migreeni, teil on tavalisest migreenist erinev peavalu, teil on teie elu kõige hullem peavalu, teil on palavik ja kael on kange, teil on peavalu, mis algab pärast või põhjustatud peavigastusest, pingutamisest, köhimisest või kummardamisest, teil on esinenud esimene peavalu pärast 50. eluaastat, teil on igapäevased peavalud, teil on nii tugev migreen, et see nõuab voodirežiimi.

Ühend

Koostis:

Serveerimine: 2 tabletti

Portsjonid paketi kohta: 100

 Aktiivsed koostisosad (tableti kohta)

Ühe tahvelarvuti koostis

Sihtmärk

Atsetaminofeen   

250 mg 

Valuvaigisti

Aspiriin (NSAID*)

250 mg

Valuvaigisti

Kofeiin

65mg

Valuvaigisti

* NSAID

Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Klientide küsimused

Küsimusi pole

Esitage oma küsimus

Küsimus kuvatakse pärast modereerimist.

  Kõik vastused kuvatakse pärast modereerimist.

  Kliendi arvustused

  0

  0 arvustused

  Filtrid

  Arvustused puuduvad

  Kirjuta arvustus
  Hankige 50,00 € oma boonuskontole tootefoto või videoga ülevaate saamiseks
  Lisa arvustus
  • Kuidas te seda toodet hindate?

  Lisage kuni 10 pilti .jpeg, .jpg, .gif, .png vormingus, faili suurus kuni 5 MB

  Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.