Migreeni leevendamine, Excedrin, 24 kapslit

Tootjariik: Ameerika Ühendriigid
kvaliteedi tagamine
Iseärasused:
Orgaaniline/looduslik
Sertifitseeritud EL-is
Toote kood: 48597
Vöötkood: 300672039248

Laost otsas

10,10 €
Müüja: Biotus
Biotus
Kirjeldus

Migreeni leevendamine, Migreen, Excedrin on esimene migreenivastane ravim, sümptomid. Excedrin Migreen alustab migreenivalu 30 minutiga, kõrvaldab iivelduse ning valgus- ja helitundlikkuse. Migreenipillid sisaldavad kolme koostisosa: atsetaminofeen, aspiriin ja kofeiin,  toime ja  migreeni sümptomid. Kliinilistes uuringutes paranesid pärast ravimi võtmist mõõduka ja raske migreeniga patsientidel migreeni sümptomid pärast ühekordse annuse võtmist. Toode toob püsivat leevendust ja oluliselt paraneb enesetunne ja võime naasta tavapäraste tegevuste juurde. Ravimi võtmine  kaotab erinevat tüüpi peavalusid, taastab hea tuju ja vähendab peavalu põhjustanud ärritajate toimet.

Biotuse veebisaidil ei saa ainult tooteid osta ja nendega tutvuda , vaid saate ka täielikku teavet meie konsultantidelt.

Excedrin, Migreen, Pain Reliever Aid, 24 Coated Caplets.

Soovitatav kasutus: Täiskasvanud võtavad 2 kapslit koos klaasi veega. Kui sümptomid püsivad või süvenevad, võtke ühendust oma arstiga. Ärge ületage 2 kapslit 24 tunni jooksul, välja arvatud juhul, kui arst on seda määranud.

Mitteaktiivsed koostisosad: karnaubavaha, krospovidoon, FD&C sinine alumiiniumlakk 1, hüpromelloos, mikrokristalne tselluloos, povidoon, eelželatiniseeritud tärklis, propüleenglükool, naatriumsahhariin, steariinhape, titaandioksiid.

Hoiatused: Pöörduge arsti poole migreeni diagnoosimiseks ja migreeni leevendamiseks. Toodet võivad kasutada ainult üle 18-aastased. Kui selle toote kasutamisel ilmnevad käitumismuutused koos iivelduse ja oksendamisega, pöörduge arsti poole, sest need sümptomid võivad olla haruldase, kuid tõsise haiguse varajaseks tunnuseks. Selle toote soovitatav annus sisaldab umbes sama palju kofeiini kui tass kohvi. Piirake selle toote võtmise ajal kofeiini sisaldavate ravimite, toitude või jookide kasutamist, sest liiga palju kofeiini võib põhjustada närvilisust, ärrituvust, unetust ja mõnikord südamepekslemist. Ärge kasutage, kui teil on kunagi olnud allergiline reaktsioon atsetaminofeeni, aspiriini või mõne muu valuvaigisti/palavikualandaja suhtes koos mõne muu atsetaminofeeni sisaldava ravimiga (retsepti või käsimüügiravimiga). Kui te pole kindel, kas ravim sisaldab atsetaminofeeni, pidage nõu oma arsti või apteekriga. Kui teil pole kunagi olnud tervishoiutöötaja poolt diagnoositud migreeni, teil on tavalisest migreenist erinev peavalu, teil on teie elu kõige hullem peavalu, teil on palavik ja kael on kange, teil on peavalu, mis algab pärast või põhjustatud peavigastusest, pingutamisest, köhimisest või kummardamisest, teil on esinenud esimene peavalu pärast 50. eluaastat, teil on igapäevased peavalud, teil on nii tugev migreen, et see nõuab voodirežiimi.

Ühend

Sernimise suurus: 2 capletti

Portsjonid paketi kohta: 12

 Aktiivsed koostisosad (kapsli kohta)

1 kapsli koostis

Sihtmärk

Atsetaminofeen   

250 mg 

Valuvaigisti

Aspiriin (NSAID*)

250mg

Valuvaigisti

Kofeiin

65mg

Valuvaigisti

* NSAID

Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Klientide küsimused

Küsimusi pole

Esitage oma küsimus

Küsimus kuvatakse pärast modereerimist.

  Kõik vastused kuvatakse pärast modereerimist.

  Kliendi arvustused

  0

  0 arvustused

  Filtrid
  Kuupäev
  Hinnang Abivalmidus

  Arvustused puuduvad

  Kirjuta arvustus
  Hankige 0,90 € oma boonuskontole tootefoto või videoga ülevaate saamiseks*
  * Kampaania üksikasjad lingil
  Lisa arvustus
  • Kuidas te seda toodet hindate?

  Link videole Youtube'ist

  Lisage kuni 10 pilti .jpeg, .jpg, .gif, .png vormingus, faili suurus kuni 5 MB

  Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.

  loader
  Olete esitanud arvustuse modereerimiseks.