Menstruatsioonitass Women's Secrets, Huafeng Technology Co, suurus L, 1 tk

Tootjariik: Hiina
kvaliteedi tagamine
Iseärasused:
Orgaaniline/looduslik
Sertifitseeritud EL-is
Toote kood: 48590
Vöötkood: 521334

Tootmisest väljas

5,67 €
Uued üksused Huafeng Technology Co

Müüja: Biotus

Biotus
Kirjeldus

Menstrual Cup Women's Secrets, Huafeng Technology Co – see on naiste hügieeni kaitsetoode. 100% silikoon – lateksi-, kummi-, plasti- ja mürgiste materjalide vaba. Menstruatsioonikupp välistab lõputu imavuse, kuju ja suurusega ühekordsete toodete ostmisel tekkivad ebamugavused ja kulutused. Menstruatsioonikupp kogub mugavalt vedelikku: lihtsalt valage sisu 2-3 korda päevas (8-12 tundi), loputage ja paigaldage uuesti. Tassi mahutab rohkem vedelikku kui tampoon või hügieeniside ning seda saab kasutada ka eritumise hulga isediagnoosiks. Selle kausiga saad seda julgelt öösel kasutada ja see sobib ideaalselt ka reisimiseks. Absoluutne vabadus: tehke kõiki oma igapäevaseid tegevusi, joogat, ujumist, matkamist, tantsimist, isegi ekstreemsporti ja muid tegevusi ilma hirmu ja ebameeldivate üllatusteta.

Biotuse veebisaidil saate ka mitte ainult osta, vaid ka tutvuge Lisateabe saamiseks võtke ühendust meie konsultantidega.

Menstrual Cup Women's Secrets, Huafeng Technology Co, suurus L, 1tk

Kuidas tassi sisestada: kui kasutate menstruatsioonikupp esimest korda, olge kannatlik – Teil võib kuluda veidi aega, et õppida, kuidas kaussi õigesti sisestada ja eemaldada. Kuid kui olete mehhanismi selgeks saanud ja veidi harjutanud, tunnete, kui lihtne, mugav ja mugav on menstruatsioonikupsi kasutada! Enne kausi esmakordset kasutamist tuleb see steriliseerida: peske käed, asetage kauss veepotti nii, et vesi kataks kausi täielikult. Keeda kaussi 3-4 minutit. Võtke kauss veest välja ja laske jahtuda. Nüüd on ta kasutamiseks valmis! Seda protsessi on soovitatav korrata iga tsükli lõpus, et teie kauss oleks alati täiesti puhas. Peske käed hoolikalt ja võtke mugav asend. Mõned soovitatavad asendid on järgmised: kükitamine, WC-potis istumine või püsti. Valige kahe võimaluse vahel, kuidas tassi kokku voltida, et see oma tuppe sisestada: pigistage tassi mõlemat külge, et need kokku viia ja tassi tasandada, ja seejärel murdke see pooleks. Asetage sõrm tassi ülemisele servale ja vajutage kolmnurga moodustamiseks sissepoole. Ajage vaba käe sõrmedega häbememokad laiali ja sisestage volditud kupp tuppe umbes 45 kraadise nurga all. vaagnaluu. Kui olete tassi sisestanud, vabastage see. See avaneb ja võtab tupe seinte kuju.Veendumaks, et tass on õigesti asetatud, hoidke kinni tassi põhjast (mitte otsast) ja pöörake tassi 360°. Kui see on õigesti asetatud, peaks see kergesti pöörduma.

Kuidas tassi eemaldada: peaksite tassi tühjendama iga 8–12 tunni järel või sagedamini, sõltuvalt menstruaaltsükli intensiivsusest. Kupu eemaldamiseks võtke mugavasse asendisse (seisates, istudes tualetis või kükitades), sisestage nimetis ja pöial tuppe, katsuge tassi otsa või põhja. Kui pingutate vaagnalihaseid, on eemaldamine lihtsam. Tõmmake õrnalt kausi otsast, kuni saate kausi põhjast kindlalt kinni hoida. Eemaldage kauss ja hoidke seda püsti, et selle sisu maha ei valguks. Järgmisena peate kaussi tühjendama, valades selle sisu tualetti. Loputage kaussi puhta sooja veega ja see on nüüd uuesti kasutamiseks valmis. Valikuline (kuid mitte hädavajalik) on võimalik kasutada lõhnatu neutraalse pH-ga seepi. Kui teil pole juurdepääsu puhtale veele, võite topsi kuivatamiseks kasutada tualettpaberit või taskurätikut ja seejärel loputada seda hiljem mugavas keskkonnas puhta veega.

Muud näpunäited: tühjendage menstruatsioonikupp kl. vähemalt üks kord iga 12 tunni järel. Aja jooksul saate teada oma individuaalset tassi tühjendamise sagedust vastavalt oma voolu intensiivsusele menstruaaltsükli erinevatel päevadel. Saate kasutada tassi öösel ja teha igasugust sporti Menstruatsioonikupp ühildub emakasisese aparaadi või diafragmaga. WC-sse minekuks pole vaja tassi eemaldada.

Klientide küsimused

Küsimusi pole

Esitage oma küsimus

Küsimus kuvatakse pärast modereerimist.

  Kõik vastused kuvatakse pärast modereerimist.

  Kliendi arvustused

  0

  0 arvustused

  Filtrid

  Arvustused puuduvad

  Kirjuta arvustus
  Hankige 0,90 € oma boonuskontole tootefoto või videoga ülevaate saamiseks*
  * Kampaania üksikasjad lingil
  Lisa arvustus
  • Kuidas te seda toodet hindate?

  Link videole Youtube'ist

  Lisage kuni 10 pilti .jpeg, .jpg, .gif, .png vormingus, faili suurus kuni 5 MB

  Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.